Як невеликій Глибоцькій ОТГ, що на Буковині, вдається реалізувати успішні проекти.
На минулому тижні члени команди Асоціації «Енергоефективні міста України» Олена Вітрак, Віталій Волков, Ірина Яремко та Юлія Ференчак разом із Президентом АЕМУ, міським головою Долини Володимиром Гараздом та його командою відвідали Глибоцьку ОТГ, Чернівецької області. Глибоцька ОТГ є членом АЕМУ з 2016 року.
Під час візиту Голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк презентував свою громаду, розповів про те, що вдалося реалізувати за 3 роки існування ОТГ: налагодити якісну медицину, освіту, освітлити села, відремонтувати дороги.
Господар ознайомив гостей з роботою Центру первинної медико-санітарної допомоги, сервісного центру МВД, квіткової фірми FLORIUM. У ході візиту гості відвідали апітерапевтичний оздоровчий комплекс «Мивіра» та Буковинську сироварню «Добрі газди» у селі Михайлівка. Обидва проекти реалізовані за підтримки Австрійської Агенції Розвитку та Програми розвитку ООН в Україні. Слід зазначити, що сироварня є успішними результатами роботи Глибоцької ОТГ та загалом реформи децентралізації влади в Україні.
Під час відвідин Глибоцького ліцею директор закладу Дмитрий Глобак розповів про роботу по запровадженню енергоефективності у межах закладів ОТГ та про продовження роботи юних енергоменеджерів по завершенню участі у проекті «Школа Енергії». Нагадаємо, що Глибоцький ліцей брав участь у проекті Школа Енергії, який реалізувався АЕМУ у 25 українських школах у 2016-2017 роках.








