Новини
АЕМУ забезпечить генераторами 11 комунальних закладів прифронтових громад
Закупівля відбувається у рамках впровадження проекту Європейського Союзу "Угода мерів - Схід" та у співпраці з програмою Європейського Союзу EU4Climate (втілюється ПрООН).
На колишньому сміттєзвалищі на Львівщині відкрили біогазову електростанцію
Понад 800 тис. куб. м газу на рік та “зелена” енергія для близько 735 сімей. Саме такий результат даватиме сучасна біогазова електростанція, що запрацювала на полігоні твердих побутових відходів у Львівській області.
Увага! Допомога у відновленні оплення!
Компанії, що входять до складу Європейської бізнес асоціації готові допомогати відновлювати опалення (в тому числі привозити і монтуватм обладнання) по лікарням та бомбосховищам в Києві та регіонах.
Реєстрація на вебінар "Когенерація – магістральний шлях трансформації ЦТ міст України"
4 березня 2022 року о 10:00 USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) спільно з Міністерством розвитку громад та територій України (Мінрегіоном) проведуть вебінар «Когенерація – магістральний шлях трансформації централізованого теплопостачання населених пунктів України».
Мета заходу - активізувати розвиток і модернізацію когенерації у структурі централізованого теплопостачання, усунення вузьких місць на шляху до ефективного функціонування когенерації.
Долучайтеся до віртуальної українсько-данської екскурсії на об’єкти виробництва теплової енергії з агробіомаси!
Біоенергетична Асоціація України у межах проєкту AgroBioHeat разом із проєктом «Основний кредит для аграрної галузі – Україна» проведуть онлайн-семінар із віртуальною екскурсією на українські та данські об’єкти виробництва теплової енергії з агробіомаси.
Опубліковано посібник «Керівництво з розробки схем теплопостачання»
USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) у співпраці з Мінрегіоном підготували посібник - «Керівництво з розробки схем теплопостачання», що містить поради місцевим адміністраціям, суб’єктам централізованого теплопостачання і розробникам схем теплопостачання щодо конкретних етапів розробки та застосування схем теплопостачання.
У Житомирі побудували котельню майбутнього
Жителі 73-ох багатоквартирних будинків у Житомирі відтепер отримуватимуть тепло від нової когенераційної станції, яка працюватиме на відходах деревообробної промисловості. Це перше комплексне рішення такого масштабу в Україні.
Створення централізованого опалення 5-го покоління як вирішення для майбутніх міст
Системи централізованого опалення мають високий потенціал для переходу сектору опалення до декарбонізованої екосистеми. Централізоване опалення дозволяє інтегрувати поновлювані джерела енергії, покращуючи загальну енергоефективність та допомагаючи об’єднувати сектори. Втім, багато систем централізованого опалення потребують постійної модернізації, щоб бути ефективними, мати нульові викиди і в такий спосіб сприяти пом'якшенню зміни клімату.
Тенденції ринку централізованого опалення та зростання
Постійна еволюція централізованого опалення від більш ранніх парових мереж до теперішніх систем гарячого водопостачання була головним кроком до перетворення з погляду ефективності. У наш час, коли глобальна політика декарбонізації змушує ці старі схеми створювати суміш для виробництва тепла, деякі технології, що базуються на викопному паливі, потребують заміни розв’язаннями на основі поновлюваних джерел енергії, щоб відповідати новим цілям зі зниження викидів CO2 у великих містах.
Конференція Danfoss ReCon 2021: поквартирний облік та регулювання тепла в українських ОСББ
Дізнайтесь, як перші українські ОСББ проходили всі три кроки реконструкції системи опалення та як це реалізувати у вашому будинку.