Новини
На черзі – всеохопна дорожня карта для світового енергетичного сектору
Пропонуємо вашій увазі важливу заяву виконавчого директора Міжнародної енергетичної аґенції (МЕА) д-ра Фатіха Бірола.
Чекаємо травня і беремо на озброєння.
Міндовкілля інформує про процес підготовки другого Національно-визначеного внеску України до Паризької угоди
З метою узагальнення даних результатів моделювання розвитку економіки за різними сценаріями, динаміки викидів парникових газів та економічних наслідків, Міндовкілля підготувало інфографіку.
П’ятниця виявилась дуже насиченою важливими онлайн-подіями!
АЕМУ долучилась сьогодні до масштабного онлайн-навчання, присвяченого адаптації європейських міст до змін клімату, організованого Радою Європейських муніципалітетів та регіонів (CEMR).
Онлайн-консультації Мінрегіону щодо формату участі України в ініціативі Європейської Комісії «Європейський зелений курс»
3 грудня о 10:00 розпочнуться онлайн-консультації Міністерства розвитку громад та територій України з представниками громадськості та експертного середовища щодо формату участі України в ініціативі Європейської Комісії «Європейський зелений курс».
Частина податків на викиди СО2 підуть у Фонд декарбонізації
Міністерство енергетики ініціювало створення Фонду декарбонізації. Передбачається, що Фонд наповнюватиметься частиною податку на викиди вуглекислого газу, а кошти з нього йтимуть виключно на проекти, що призводять до скорочення викидів СО2 та мають енергоефективний, екологічний і соціальний ефекти.
Яким має бути екологічний податок
Міндовкілля підтримує поступове збільшення екологічного податку за викиди СО2 на 5 грн щороку, щоб до 2024 року вийти на рівень 30 грн за тонну. Нагадаємо, що зараз Україна має дуже низьку ставку податку на СО2 - всього 10 грн, порівняно з країнами ЄC, де вона варіюється від 20 до 120 євро.