Новини
The Ukraine Recovery Conference 2022. 4-5 липня - Лугано, Швейцарія
У швейцарському місті Лугано обговорюють стратегію повоєнної відбудови України.
Їжа, яка об’єднує: Ідеатон для посилення харчової безпеки під час війни від ПРООН
Повномасштабна війна в Україні поставила під загрозу злагоджену роботу харчових ланцюгів, спричинивши зменшення імпорту та експорту харчової продукції. Щоб запобігти виникненню голоду, соціальної та економічної нестабільності в країні, виникає потреба в інноваційних рішеннях, які допоможуть оптимізувати роботу харчових ланцюгів та посилити харчову безпеку. ПРООН в Україні запрошує долучитися до ідеатону «Їжа, яка об’єднує». Ми шукаємо нестандартні та креативні ідеї, які допоможуть мобілізувати громади та спрямувати їх потенціал на налагодження роботи харчових систем та зміцнення харчової безпеки в Україні в умовах війни. Тож долучайтесь!
Онлайн-презентація дослідження "Кругового дизайну". Досвід Івано-Франківська
У середу 16 лютого відбудеться онлайн-презентація дослідження, проведеного організацією «Тепле місто» та урбаністичною лабораторією Metalab, «Круговий дизайн у публічних просторах Івано-Франківська. Аналіз і стратегії використання матеріалів», на якій ви дізнаєтесь багато фактів про матеріали, з яких зроблено значну частину громадських просторів Івано-Франківськ.
Розпочався набір учасників до другої Школи Енергетичної Кооперації
Школа Енергетичної Кооперації – це двомісячний навчальний інтенсив, що поєднує в собі онлайн та офлайн компоненти, та надає українцям практичні знання та інструменти для створення енергетичних кооперативів.
Як колобіжні заходи в містах можуть сприяти досягненню цілей кліматичної нейтральності?
Сьогодні цю схему застосовують у 18 пілотних містах, плануючи залучення колобіжної (циркулярної) економіки до пом’якшення зміни клімату. Схема дій для колобіжного міста є невід’ємною частиною базового документу Шлях для дій щодо клімату: Людські поселення в розділі, який стосується відходів і споживання. Його підготовлено в рамках Рамкової конвенції ООН про зміну клімату і Марракешського партнерства з глобальних кліматичних дій та оприлюднено торік у липні
Експерти АЕМУ представили «Дослідження енергетичних бюджетів українських громад»
Дослідження містить не лише опрацьовані агреговані дані, зібрані в процесі опитування, але й висновки та рекомендації щодо оптимізації підходів громад у плануванні та управлінні «енергетичними» бюджетами.
Пресреліз І Форуму учасників Європейської Енергетичної Відзнаки в Україні
25 листопада 2021 року у Києві успішно пройшов І Форум учасників Європейської Енергетичної Відзнаки в Україні. Більш детально про те, що відбувалося, про що говорилося і з ким дискутувалося під час І Форуму учасників ЄЕВ в Україні наприкінці минулого тижня.
І Форум учасників Європейської Енергетичної Відзнаки в Україні
25 листопада 2021р. Національний офіс ЄЕВ (Асоціація "Енергоефективні міста України") організовує у Києві І Форум учасників Європейської Енергетичної Відзнаки в Україні.
У Києві відбудеться Перший Форум учасників ЄЕВ в Україні!
25 листопада 2021р. Національний офіс ЄЕВ (Асоціація "Енергоефективні міста України") організовує у Києві І Форум учасників Європейської Енергетичної Відзнаки в Україні.
Концепція "міста-губки": як запобігти підтопленням та використати дощову воду
Зміна клімату все більше впливає на українські міста. Одним з її проявів є екстремальні зливові опади, під час яких за короткий термін випадає велика кількість води. Метеорологи стверджують: рекордні зливи є наслідком глобальної зміни клімату, оскільки відбувається розбалансування природних систем.
Інтенсивні дощі нерідко є критичним фактором для міст, вони призводять до раптових підтоплень. Каналізаційна система українських міст часто не витримує пікового навантаження, оскільки збудована десятки, а то й більше років тому. Її пропускна здатність не розрахована на таку кількість води. Сьогодні міста в пошуках ефективних рішень, що допоможуть зменшити ризики виникнення підтоплень та адаптуватись до зміни клімату. Хочемо поділитися з вами ідеєю, що зародилася у Китаї 2014 року і стала популярною у багатьох країнах світу – це концепція «міста-губки».