Новини
Револьверний фонд міст АЕМУ продовжує надавати безкоштовні позики
2022 рік став роком колосальної потреби в фінансуванні заходів з енергоефективності і разом з тим роком з катастрофічною їх недоступністю через відсутність фінансування з державного бюджету, блокування казначейських платежів місцевої влади та вибуховому росту кредитних ставок.
Але реально доступним і швидким фінансовим інструментом для громад залишається Револьверний Фонд Міст Асоціації «Енергоефективні міста України» (РФМ АЕМУ), який виявився особливо ефективним у нинішній складний час.
Як забезпечити автономне енергопостачання будинку за допомогою відновлюваних джерел енергії
Загроза відключень електро- та газопостачання цієї зими залишається вкрай високою. Як підготуватись за допомогою відновлюваних джерел енергії, що вибрати? Читайте коротку довідку, підготовлену у межах проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу».
Запрошуємо до участі в онлайн-вебінарі "Теплові насоси у системах центрального опалення: як встановити та скільки коштує"
Центральне опалення - найдоступніший спосіб забезпечити теплом густонаселені громади. Використання теплових насосів у центральному опаленні дозволить забезпечити великі об'єми тепла, зменшити витрати на енергоносії та викиди парникових газів, оскільки потребує енергії землі, води та повітря, а не викопного палива. Це одне з рішень для громад, особливо в умовах найскладнішого опалювального сезону за всі роки незалежності країни. Долучайтесь 12 вересня о 14:00 до онлайн-заходу і ви почуєте з перших уст про данський досвід використання теплових насосів у системах центрального опалення.
РЕВОЛЬВЕРНИЙ ФОНД МІСТ АЕМУ ДІЄ У ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ
Після 24 лютого, коли росія пішла повномасштабною війною на Україну, життя українських територіальних громад змінилося. Пріоритетними стали питання забезпечення обороноздатності країни, робота з внутрішньо переміщеними особами, підтримка економіки тощо.
Однак у територіальних громадах, території яких не потрапили під окупацію, триває робота з енергомодернізації будівель. Працює державний Фонд енергоефективності.
ЄІБ профінансує термомодернізацію 1000 громадських будівель
Реалізація спільного з Європейським інвестиційним банком проєкту «Енергоефективність громадських будівель в Україні» дозволить термомодернізувати 1000 громадських будівель: дитячі садки, школи, заклади охорони здоров’я, а також об’єкти соціального, адміністративного та культурного призначення.
Як правильно утеплити будинок і не нашкодити своєму здоров'ю
Через застосування у будівництві та реконструкції будівель щільних термоматеріалів і популяризацію пластикових вікон, ми все більше стикаємося з проблемою незадовільної вентиляції та її наслідками: знижується повітрообмін, зростає концентрація CO2 і вологість.
До вашої уваги - відео-сюжет про дану проблему.
Розроблено посібник з основ проектування та реконструкції енергоефективних будівель навчальних закладів
У Мінрегіоні представили посібник, що містить методичні рекомендації, які допоможуть будувати та реконструювати енергоефективні будівлі початкових шкіл, гімназій, ліцеїв та інших закладів загальної середньої освіти.
Запрошуємо до участі у вебінарі щодо Револьверного Фонду Міст Асоціації «Енергоефективні міста України»
10 грудня 2021 року відбудеться вебінар щодо Револьверного Фонду Міст Асоціації «Енергоефективні міста України» на тему Револьверний Фонд Міст Асоціації «Енергоефективні міста України» – фінансовий інструмент для підтримки участі ОСББ у державних та місцевих програмах модернізації житлового фонду.
ПІВТОРА МІЛЬЙОНА – В РЕВОЛЬВЕРНИЙ ФОНД
Ковельська громада вклала півтора мільйона гривень у Револьверний фонд міст АЕМУ.
Громади використовують Механізм Револьверного Фонду, насамперед, аби дати змогу своїм ОСББ відчутно прискорити роботу у сфері енергоефективності та оперативно вирішувати нагальні питання, коли гроші потрібні «тут і вже».
«Зелені стіни» захищають старі будинки від втрати тепла (дослідження)
Зелені стіни в будинках на третину знижують тепловтрати, якщо порівнювати зі звичайною кам’яною кладкою. Такого висновку дійшли фахівці з Університету Плімуту у Великій Британії.