Проект з будівництва велодоріжки в Миргороді потрапив до переліку фінансування з обласного бюджету у 2017 році
У вересні в Миргороді працювали над посиленням участі громадянського суспільства у підготовці та моніторингу Плану дій зі сталого енергетичного розвитку міста.
У рамках Тижня Німеччини в Україні, Тижня європейської мобільності та Днів енергії та Дня міста у місті організували низку інформаційних і навчальних заходів, присвячених сталому енергетичному розвитку.
Заходи проводились за підтримки Асоціації «Енергоефективні міста України» спільно з Європейським центром солідарності (Гданськ, Республіка Польща), Уряду Маршалківського Поморського Воєводства та Асоціації «Поморське в Євросоюзі».
Представники міської ради провели консультації з громадянами, кожен отримав листівку, в якій викладені основні напрацювання до ПДСЕР, інформація про реалізовані проекти та плани на майбутнє, серед яких і будівництво у місті першої велодоріжки. Проект будівництва велодоріжки отримав підтримку як з боку громади, так із боку місцевих депутатів.
15 листопада у Полтавській області провели обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. Серед них - впровадження енергозберігаючих та енергоефективних технологій на об'єктах соціальної сфери, поліпшення інфраструктури населених пунктів, охорона навколишнього природного середовища та розвиток спортивної та туристичної інфраструктури населених пунктів. Проект з будівництва велодоріжки в Миргороді теж потрапив до переліку фінансування у 2017 році.
Довідка
Асоціація «Енергоефективні міста України», як офіційна структура підтримки Угоди мерів в Україні, спільно з Європейським центром солідарності (Гданськ, Республіка Польща) за підтримки Уряду Маршалківського Поморського Воєводства та Асоціації «Поморське в Євросоюзі» розпочала реалізацію нового проекту, метою якого є посилення участі громадянського суспільства у підготовці та моніторингу впровадження політики сталого енергетичного розвитку на місцевому рівні.
За результатами впровадження проекту міста-учасники зможуть отримати теоретичні навички проведення кампаній інформування та консультування з громадою щодо виконання добровільних зобов’язань Угоди мерів, які місто взяла на себе після її підписання та практично провести таку консультацію з громадою свого міста. Темою, яка пропонується до консультування, є публічне обговорення моніторингового звіту по виконанню Плану дій зі сталого енергетичного розвитку, який місто повинно що два роки після його схвалення міською радою подавати в Об’єднаний дослідницький центр Європейської комісії.